Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Ostrzeżenia i Bany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#41 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 kwiecień 2008 - 19:46

W sprawie poruszonej przez hubacza i powtórzonej przez Pyzika, powiem tyle, że owszem za daleko posunąłem sie pisząc o sprawach zaszłych i z innego forum, jeżeli poczułeś się urażony, to za to Cię Pyzik przepraszam, poza tym w kwestii tamtej dyskusji nie mam sobie nic do zarzucenia, a skoro poruszacie tą kwestię to może Pyzik też ustosunkujesz się do tego, bo ciągle brak mi odpowiedzi z Twojej strony:

Szkoda też że kolega nie odniosł się do kwestii obrażania innych użytkownikow, bo świadome zakładanie, ze ktoś robi zdjęcia bezmyślnie i nieświadomie jak to określiłeś jest daleko idącym nadużyciem, a że z tego procesu wychodza czasem gorsze zdjecia to inna sprawa, ale w każdym wypadku nie zasługująca na taki ton wypowiedzi.



Dodam tylko że już zaraz po tej dyskusji zaproponowałem Moravowi odsunięcie mnie od funkcji moderatora, bo sam czułem niesmak całej tej sytuacji. Zatem proszę Jacek byś jeszcze raz to przemyślał, nie chcę być źródłem konfliktów i odchodzenia ludzi z tego forum. To forum jest ważniejsze niż to czy ja będę modem, czy nie.

#42 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 06 kwiecień 2008 - 19:47

BlueDun,

pisząc o ewolucji ? hm :-/

Ja nie o tym ;-)

#43 Magnum43

Magnum43

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:00

Dodam tylko że już zaraz po tej dyskusji zaproponowałem Moravowi odsunięcie mnie od funkcji moderatora

Chyba sobie jaja robisz .....Gdybym ja był moderatorem to w tym momencie w Bezkrwawych Łowach usunąłbym wszystkie wpisy od niefortunnego wpisu Moniki o tym rannym facecie ....teraz kto ma jakiegoś psa ...nie omieszka go sobie powiesić na tej Dziewczynie . Jezeli chodzi o temat Ostrzeżenia i Bany to sami nakręcacie spiralę ....
Spora część "uzytkowników " tego forum zwyczajnie szuka pretekstu do kolejnej awantury .

#44 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:08

Magnum43, na razie żadnej awantury nie ma... jak będzie będziemy działać. A trzeba dać się ludziom wypowiedzieć, w końcu po to jest to forum. Nie chcemy żeby ktoś coś ukrywał przed innymi i tworzył jakąś "niezdrową" atmosferę... jak na razie poza Roa i BlueDunem :hihi: nie było jakiś straszliwych kłótni czy dyskusji ( OK, jeszcze były gorące łowieckie dyskusje... ale to dawno temu :mrgreen: ).

:ninja:


#45 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:10

Spora część "uzytkowników " tego forum zwyczajnie szuka pretekstu do kolejnej awantury

święte słowa , i robić z siebie cierpiętników .
Roby miałen napisać te same słowa co Magnum43, , ale się powstrzymałem , jesteś najbardziej kompetenty mz ,Twoje odejscie by było najwiekszą stratą dla forum !( oczywiście po moim :-> ) .
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#46 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:11

BlueDun,

oczywiście po moim :->

:hihi:
Nie no, barkuje mi takiej jednej emotikony, muszę pogadać z Jackiem żeby ją wstawił.

:ninja:


#47 Magnum43

Magnum43

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:28

Fotoprzyroda bez BlueDuna ? :hmmm:
wówczas pozostało by tylko zalogowac się na stronie
www.mojkot.pl
albo na..... www.mojchomik.pl
tfu...tfu...bo jeszcze cos wykrakam :russian:

#48 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:30

Dobra, bo się offtop robi :-P Mam nadzieję że ten wątek będzie odwiedzany jak najmniej razy... :-|

:ninja:


#49 Halina

Halina
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 kwiecień 2008 - 22:00

Ufff... :guns:

#50 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 07 kwiecień 2008 - 11:22

Pyzik wierzę że żaden z Was nie chciał urazić drugiego.
Może spróbujecie dojść do porozumienia?

Roby ma zbyt duży udział w tworzeniu tego forum aby kilka, być może, niefortunnych wypowiedzi, miało przekreślić jego pracę.

Jaszcze raz was proszę, sprobujcie porozmawiać. Każdemu zdarza się gorszy dzień.

#51 Pyzik

Pyzik
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 17:39

W sprawie poruszonej przez hubacza i powtórzonej przez Pyzika, powiem tyle, że owszem za daleko posunąłem sie pisząc o sprawach zaszłych i z innego forum, jeżeli poczułeś się urażony, to za to Cię Pyzik przepraszam.



Przyjmuję Twoje przeprosiny.

poza tym w kwestii tamtej dyskusji nie mam sobie nic do zarzucenia, a skoro poruszacie tą kwestię to może Pyzik też ustosunkujesz się do tego, bo ciągle brak mi odpowiedzi z Twojej strony:

Szkoda też że kolega nie odniosł się do kwestii obrażania innych użytkownikow, bo świadome zakładanie, ze ktoś robi zdjęcia bezmyślnie i nieświadomie jak to określiłeś jest daleko idącym nadużyciem, a że z tego procesu wychodza czasem gorsze zdjecia to inna sprawa, ale w każdym wypadku nie zasługująca na taki ton wypowiedzi.



A w tym przypadku już nie mogę się z Tobą zgodzić. Trudno, bym kogokolwiek przepraszał za Twój tekst, który nadinterpretuje moją wypowiedź.

Każdy, kto pokazuje zdjęcia w sieci powinien być przygotowany na przyjęcie ich krytyki, ew. krytyki sposobu w jaki powstawały. Istotne jest to, by dana osoba pokazująca zdjęcia nie przenosiła tej krytyki z automatu personalnie na siebie, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Podobnie zresztą jak do niczego dobrego nie prowadzi myślenie, że jeśli ktoś chwali fotki innych i wskazuje, że według jego subiektywnej opinii są to zdjęcia przemyślane, to że pozostałe są zupełnie, obiektywnie do d.
Gdyby tak było w realu to np. wykładowcy na uczelniach musieliby wkółko przepraszać studentów za to, że im stawiają dwóje i tłumaczyć, że ta dwója to nic osobistego. A już nie daj Bóg jakby w stadzie trójek pojawiła się jedna 5tka. Toż to jawny atak personalny i wskazanie, że ci co mają tróje są personalnie do niczego... :-)

Co więcej, jeśli ktoś czegoś nie rozumie do końca, to nie oznacza od razu, że to nic zupełnie nie znaczy!

Dodam tylko że już zaraz po tej dyskusji zaproponowałem Moravowi odsunięcie mnie od funkcji moderatora, bo sam czułem niesmak całej tej sytuacji. Zatem proszę Jacek byś jeszcze raz to przemyślał, nie chcę być źródłem konfliktów i odchodzenia ludzi z tego forum. To forum jest ważniejsze niż to czy ja będę modem, czy nie.


To już jest Roby sprawa do załatwienia pomiędzy Tobą i Moravem. Mnie nic do tego.
Tak czy owak zadeklarowałem już, że na tym forum, więcej publicznie zdjęć oceniał nie będę. Skoncentruję się na krytyce przez PW i to w przypadku osób, o których wiem, że krytyką są zainteresowane. W sumie to dla forum żadna starta, bo i tak bardzo rzadko pisałem. Od czasu do czasu natomiast będę wstawiał jakieś nietuzinkowe wg mnie zdjęcie, bo to jak pokazuje historia, budziło mniej kontrowersji.

#52 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 07 kwiecień 2008 - 18:13

Ojcze Dyrektorze
niech podadzą sobie ręce na znak pokoju :roll:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#53 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 30 kwiecień 2008 - 13:42

BlueDun został usunięty z forum.

#54 grabeer

grabeer

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:08

BlueDun został usunięty z forum.

chyba coś przeoczyłem .....?

#55 marcinn29

marcinn29
  • Lokalizacja:
    Olsztyn/Iława

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:10

to już nie będzie to samo bez Blue Duna. On chyba cały czas był online.

#56 krzych

krzych

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:21

BlueDun został usunięty z forum.

chyba coś przeoczyłem .....?


widać jak kto czyta forum... :)
http://www.fotoprzyr... ... iew=newest

#57 grabeer

grabeer

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:31

nadrobiłem :-P

#58 cardamom

cardamom
  • Zbanowany
  • 3 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 19:09

widzę jednak że posiadanie własnego niezgodnego z innych zdania (szczególnie pod prąd administracji) karane jest banem. Roa miał racje.
A tekst robiego z wątku z linka krzycha o pw mnie rozbawił, przecież za pw tu sie dostaje bany. Ludzie jesteście zadufani w sobie.

No nic, sam sobie bana daje. Dożywotnio. Do konkurencji idę. Żwegajcie.

#59 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 19:21

cardamom,

przecież za pw tu sie dostaje bany

:shock: :smiech: chyba tylko tak można zareagować...

Dożywotnio. Do konkurencji idę. Żwegajcie.

:uklon:

tak może na swoje "usprawiedliwienie" dodam że jakby zliczył to z 80-90% kłótnie jakie powstały na forum stworzone były przez użytkowników których już nie ma. Mnie też żal Tomka ( BlueDun ) a i nawet Marcina ( Roa )... ale co zrobić :sorry: Tomka znam osobiście, więc tym bardziej mi przykro bo to porządny gość jest!

:ninja:


#60 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 19:26

Roa miał racje.


cardamom, twój pierwszy post był z tego samego ip co roa. Teraz napisałeś z innego, bo tamten jest zblokowany. Piszesz, że roa miał rację, więc co, piszesz we własnym imieniu udając kogos innego.





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych