Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Wrocław i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
266 odpowiedzi w tym temacie

#21 Anna_W

Anna_W

Napisano 19 wrzesień 2008 - 10:19

Widz, da się przesunąć na drugi weekend? :)
Pierwszego nijak nie dam rady, bo jestem na zlocie w Kazimierzu Dolnym. :-(
Zapraszam na moją skromną stronę :) http://www.annaw.pl | E-3 + szkła różne

#22 widz

widz

Napisano 19 wrzesień 2008 - 14:00

to tylko propozycja-impuls :-).może być każda inna data oby tylko było jak najwięcej chętnych

#23 dombek

dombek
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 20 wrzesień 2008 - 12:37

ja dam odpowiedź za tydzień, bo będę wtedy miał terminarz zajęć.
Nikon d70s,d90 + kit + tair 300/4.5 z konwerterem 2x

http://photodabrowski.pl/

#24 thebleeding (Maciej Safaryn)

thebleeding

Napisano 25 wrzesień 2008 - 15:23

http://www.e-cyfrowe... ... grafowanie

to najszybciej was zainteresuje ;)

#25 dombek

dombek
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 01 październik 2008 - 13:34

ja narazie niestety wszystko mam zawalone, w ten weekend mam zajęcia, w następny jadę do domu, więc zostaje mi weekend jeszcze nastepny, za niecałe 2 tygodnie :(

wiem,że to nie na temat, ale niedługo wybieram się na noc gdzieś do centrum, żeby porobić prace zaliczeniowe,termin można ustalić, ktoś reflektuje?

#26 widz

widz

Napisano 01 październik 2008 - 15:39

na noc gdzieś do centrum, żeby porobić prace zaliczeniowe

jakie to są prace zaliczeniowe ;-) i jakie centrum...

#27 michbet

michbet
  • Małomówny
  • 41 postów

Napisano 02 październik 2008 - 09:44

Pewnie kolega dombek studiuje we Wroclawiu fotografie i musi miec nocne foto na zaliczenie :roll:a tak poza tym sa jeszcze miejsca na prężnie rozwijajcej sie Wroclawskiej grupie :mrgreen:

#28 widz

widz

Napisano 02 październik 2008 - 13:53

wakatów jest dużo a wszyscy chętni mile widziani :-).mam wolny weekend 4-5paź,lub 18-19.zbieram chętnych na dolinę baryczy.odważnych :-)

#29 Piastun

Piastun
  • Małomówny
  • 35 postów

Napisano 02 październik 2008 - 20:35

No i wygląda, że wszystkich spłoszyłeś. Ja z przyjemnością się dopiszę. Wysłałem priva. Pozdrawiam

#30 michbet

michbet
  • Małomówny
  • 41 postów

Napisano 06 październik 2008 - 19:09

Piastun żeby coś konkretnego zobaczyć w tej dolince to trzeba mieć stalowe nerwy szczególnie po przekroczeniu tabliczki "TEREN HODOWLANY WSTĘP WZBRONIONY" :mrgreen: albo zaopatrzyć się w taki aparacik do maskowania jaki miał predator :-D nie wiem jak u widza na Żmigrodzie nigdy nie byłem a czas by się wybrać ale Rudzie Sółowskiej i Milickiej odwaga wymagana (stawowi śpią nad stawami :argue: ) :lol:

#31 Piastun

Piastun
  • Małomówny
  • 35 postów

Napisano 06 październik 2008 - 19:42

Masz rację michbet, ale póki stawowi śpią to jest ok, gorzej będzie jak się obudzą (sam bym tam chętnie spędził parę noclegów). A tak na poważnie to myślę, że my, fotografujący w "rozsądnej" oczywiście ilości , nie stanowimy zagrożenia dla interesów gospodarki rybackiej, a nawet stanowimy problem dla kłusowników. Nikt trzeźwo myślący chyba nie podejrzewa że człowiek obwieszony sprzętem foto przyjechał kawał drogi by upolować "darmową rybkę". Biorąc pod uwagę ponoszone koszty, to byłby to najdroższy karp jakiego można sobie wyobrazić. Zagrożeniem mogą być tylko miejscowi kłusownicy uzbrojeni w inną "optykę", znający doskonale teren, miejsca przebywania strażników itp.

#32 widz

widz

Napisano 07 październik 2008 - 08:22

nie wiem jak u widza na Żmigrodzie

jeśli tak mogę powiedzieć to "u mnie" to raczej jest Ruda Milicka, do Żmigrodu mam zdecydowanie dalej.
sam miałem kilka spotkań ze stawowymi i nie było to nieprzyjemne.a w niektórych sytuacjach wręcz bardzo pouczające.dowiedziałem się wielu ciekawostek lub otrzymałem informację z którego stawu będzie spuszczana woda :-).ale oczywiście to nie jest reguła trzeba się liczyć z różną reakcją,szczególnie przy spotkaniu Staży Rezerwatu(z tymi nie miałem styczności).ale z tego co zaobserwowałem osoba w moro i z aparatem jest traktowana łagodniej ;-). Piastun może potwierdzić,mieliśmy spotkanie ze stawowym i udzielił nam instrukcji co powinniśmy zrobić aby dostosować się do obowiązującej procedury.

#33 dombek

dombek
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 08 październik 2008 - 07:36

co do tych prac,to jestem na studium fotograficznym i muszę się w końcu za nie zabrać :)
nikt nie ma ochoty?

#34 michbet

michbet
  • Małomówny
  • 41 postów

Napisano 08 październik 2008 - 13:59

Widz zasugerowałem się podpisem pod jednym z Twoich zdjęć że robione w okolicach Żmigrodu więc żle myślałem że tam głównie jeżdzisz :shy: co do stawowych to na Milickich zbiornikach nie miałem z nimi styczności wolałem nie wchodzić im w drogę po incydencie jaki zaopserwowałem na Przygodzickich stawach na których dwóch takich panów nastawało na staruszkę jadącą na rowerze po grobli bo chciała sobie bidulka w niedziele rano skrucić drogę do koscioła :evil: myslę że podejście obsługi tych stawów do ludzi tam przebywających jest inne bo to poczęści własność prywatna.Jednak skoro piszecie że obsługa w Rudzie Milickiej jest tak kontaktowa to pozostaje się tylko cieszyć.
Jeszcze jedno co trzeba zrobić aby dostosować się do obowiązującej procedury :-D
pozdrawiam

#35 Quechua

Quechua
  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 15 październik 2008 - 15:10

Witajcie, czy z Lumixem FZ18 mam po co wybierać się na taką wyprawę? :)

#36 dombek

dombek
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 17 październik 2008 - 07:50

czemu nie, chodzi główne o to żeby się spotkać :)

#37 Guest_Emas69_*

Guest_Emas69_*
  • Gość

Napisano 17 październik 2008 - 13:24

Nie no tak pytałem, bo to nie jest za dobry sprzęt :) Więc co z tym spotkaniem> Kiedy ? :)

#38 Quechua

Quechua

Napisano 17 październik 2008 - 13:24

To byłem ja oczywiście :)

6d + 24-105 4 L + 85mm 1.8 + 40MM F/2.8 + 50d + 055XPROB + 804RC2

www.przemekbicki.pl

#39 widz

widz
  • Użytkownik
  • 1337 postów

Napisano 17 październik 2008 - 19:46

Emas69,nie no czadzik.dwa posty i spotkanie.a gdzie cała romantyka :mrgreen:?
"To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory."
;-)
widz

#40 Quechua

Quechua
  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 19 październik 2008 - 11:34

Emas69,nie no czadzik.dwa posty i spotkanie.a gdzie cała romantyka :mrgreen:?
"To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory."
;-)
widz

Romantyka będzie na spotkaniu ;) Zależy mi na czymś takim, kręci mnie to ;) no ale w celach poznawczych:

Przemek, lat 22 ;) O resztę pytajcie :)