Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Roztocze - łikend majowy co gdzie i jak ? prosze o wskazówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszZ (Łukasz Ziewacz)

ŁukaszZ
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 10 luty 2008 - 19:54

Witam Was,
Jako że juz mam gwarantowany pobyt kilkudniowy na Roztoczu w długi łikend majowy w celu tylko i wyłącznie FOTO :) A nie znam tamtych rejonów, chciałbym prosic o wasze wskazówki do jakiej miejscowosci najlepiej zawitac, gdzie wędrowac w poszukiwaniu zwierzątek. Może zbyt szybko sie zrażam ale nie chciałbym tam spedzic kilku dni nie zrobiwszy ani jednej przyzwoitej fotki z braku znajomości terenów.


Jestem otwarty na wspólny wypad na Roztoczu a wręcz NAMAWIAM i proszę do wspólnego takiego plenerku. Kto moze mi udzielic jakiejs pomocy lub jest za wspolnym plenerem prosze pisac tutaj w temacie lub/i na GG 8804123

#2 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 luty 2008 - 20:43

Rez. Szumy na Tanwii to program obowiązkowy, gdzieś w krajobrazach zdaje się w wodospadach są moje zdjęcia z tego miejsca, obejrzyj może Cie zachęci, tylko weź tam kalosze, z rzeki zdjęcia ciekawiej wyglądają.

#3 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 10 luty 2008 - 20:52

Zwierzyniec , stary browar , tam jest ekstra , rezerwat i scieżka krajobrazowa , przez dzikie , ostępy , tereny zalewowe rzeki Wieprzy, pewnie pelne ptactwa torfowiska , bajka !
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#4 ŁukaszZ (Łukasz Ziewacz)

ŁukaszZ
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 10 luty 2008 - 21:00

BlueDun?!? doprowadziles mnie do....... a mamy poczatek, no moze polowa lutego ;)

Facebook.com/ZiewaczLukaszFotografiaPrzyrodnicza
www.ziewaczlukasz.pl


#5 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 10 luty 2008 - 21:05

ja tam byłem raz na dłużej , mieszkałem w Szczebrzeszynie , mam fote przy chrząszczu -pomniku z drewna :mrgreen: , cele miałem inne zchodziłem rzeki w poszukiwaniu pstrąga , ale co widziałem to moje , Szumy to klasyka .
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#6 ŁukaszZ (Łukasz Ziewacz)

ŁukaszZ
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 10 luty 2008 - 21:11

no fajnie, a szczególne miejsca jesli chodzi i zwierzyne ? bo to jest główny cel - chociaz trudno powiedziec jak na pierwsza wyprawe obce tereny

Facebook.com/ZiewaczLukaszFotografiaPrzyrodnicza
www.ziewaczlukasz.pl






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych