Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

III Miniplener w Wawie 27 stycznia zakończony! :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#21 Halina

Halina
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 14:49

Ja odpuszczam ze względu na pogodę... Właśnie wróciłam ze spaceru i poczułam się jak w listopadzie.

#22 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 19 styczeń 2008 - 14:52

Macie rację pogoda kiepska. Byłam niedaleko Łąk Strzeleckich w KPN i jest okropnie ...
Tak więc jeśli mnie weźmiecie piszę sie na weekend:)
Widzę, że z Dunadana zapalony ornitolog, czyżby M. Keller (bakcyla zaszczepił ;-)
EOS 30D+...:)

#23 Halina

Halina
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 15:01

Erato, wezmą, wezmą :mrgreen: Jeszcze niedawno gdzieś na forum płakali, że mało przedstawicielek płci przeciwnej interesuje się fotografią przrodniczą... :zona:

edit: Zapomniałam dodać, na żywo są jeszcze bardziej sympatyczni, niż wirtualnie :-D

#24 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 15:37

Erato, dr Keller z dr Patrykiem :hihi: tylko pomógli. Zaszczepił mój znajomy z leśnego ;-) Niestety zapału za mało :-/ A my się znamy Erato? ;-)

CZyli co - przekładamy na przyszły tydzień?

Aha, poicieszą was tylko że w Finlandii wcale nie jest lepiej - mam znajomego który tam wyjechał i mówić że jest 0 stopni i plucha ...

:ninja:


#25 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:10

No to przekładamy na przyszły tydzień.

#26 lukastu

lukastu
  • Małomówny
  • 49 postów
  • Lokalizacja:
    Wawa/Kolobrzeg

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:15

No to przekładamy na przyszły tydzień.


Czy można jeszcze do Was dołączyć?
Pozdrawiam Łukasz

#27 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:44

lukastu, no problema. OK, to ustalmy już teraz gdzie? ;-)

:ninja:


#28 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 19 styczeń 2008 - 17:47

Niedługo będzie Was tyle na tych plenerach, że wypłoszycie wszystko do Szczecina :-P
Jeśli jednak tak nie będzie to cholernie Wam zazdroszczę takiej grupy regionalnej :-)

#29 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 18:49

ale zazdrości ! hehe ;-) :mrgreen:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#30 Cerberiusz

Cerberiusz
  • Lokalizacja:
    Otwock/Celestynów

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:06

I ja bym się podpiął do was, jeśli pozwolicie.
Pozdrawiam Cię [you]

www.mikolajleszczynski.pl

#31 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:10

Za tydzień to może i ja spróbuję. Choć nie obiecuję.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#32 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 20:18

O, no i super! ;-) zebrała się ekipa :-)

:ninja:


#33 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 19 styczeń 2008 - 21:41

A krakowski region milczy.... Dobrze, że jest choć jedna prężnie działająca grupa :-D Czekam na relację :mrgreen:

#34 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 21:42

Monika, zagrzej Krakó do działania ;-) w jesiennych Ptakach Polski jest fajny artykulik o ptactwie na Wiśle w Krk - i u was można zobaczyć fajne rzeczy. Macie tez niedaleko jakiś zbiornik gdzie bywają rzadkości.

:ninja:


#35 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 22:35

przewidujecie jakieś :piwo: po plenerze? ;-)

Też wam zazdroszczę, ale liczę na to, że już wkrótce się z wami poznam - w realu :)
Na razie spotkałem się tylko z Hubertem (Hubaczem) :)

Dobrej pogody za tydzień!!
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#36 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 19 styczeń 2008 - 22:39

Zazdroszczę wam, a właściwie zazdrościłem. Co prawda nie udało mi się za bardzo zebrać ludzi z forum, ale sam dołączyłem do grupy miłośników obserwacji ptaków. Dzięki nim poznałem kilka ciekawych miejsc, o których nie miałem pojęcia. Co prawda na takich wypadach dość ciężko się fotografuje ptaki (zazwyczaj jest nas 3-4 osoby), ale jednak mamy możliwość obserwacji gatunków w ich naturalnym środowisku. A na takich plenerach to przede wszystkim ludzie się liczą. Macie grupę, która dość prężnie działa - i dobrze. Byle tak dalej. Po prostu nie mogę już się doczekać kolejnej relacji z wypadu poza miasto...
Monika, podobnie jak Dunadan, uważam że warto próbować. Jeśli nie uda się ci zebrać ludzi, może tak pomyśleć o przyłączeniu się do innych, niekoniecznie związanych z naszym forum. Myślę że nie będzie to aż takim wielkim problemem. Kwestia tylko co chcesz robić...
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#37 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 19 styczeń 2008 - 22:44

Erato, wezmą, wezmą :mrgreen: Jeszcze niedawno gdzieś na forum płakali, że mało przedstawicielek płci przeciwnej interesuje się fotografią przrodniczą... :zona:

edit: Zapomniałam dodać, na żywo są jeszcze bardziej sympatyczni, niż wirtualnie :-D


No to koniec narzekań Panowie;) Przyznam sie, że troszkę sie boje waszej oceny bo naprawdę jeszcze cienka jestem... ale mam zapał zobaczymy czy i oko sie bardziej wyrobi. Ale już widzę poprawę ;) Bo dusze twórcza chyba trochę mam hi hi tylko gabaryty za mała jak na niektóre szkła a właściwie ich wagę;)
Halina mam nadzieje, że szybko sie spotkamy:)
EOS 30D+...:)

#38 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 19 styczeń 2008 - 22:50

Dunadan, na pewno sie nie znamy:) A w temacie jestem stąd, że jestem absolwentką leśnictwa SGGW :) Może nie w pełnym wymiarze (2 lata mgr zaocznych tylko:( a wcześniej 4 lata inż na leśnym . I stąd znam tych ludzi. Po zatym mam kolegów ornitologów a dr Keller to ich "natchnienie";)
A obecnie mam wielu przyjaciół wśród leśników a Rogów.. no cóż drugi dom... A jakie rzeczy sie tam działy;)
EOS 30D+...:)

#39 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 styczeń 2008 - 06:12

chemik, świetnie że ponzałeś lokalną grupę ornito - właściwie jak się chcesz nauczyć ptakowania to musisz z kimś - samemu się nie da ( był wyjątki ale takich Sokołowskich mało było... ).
Erato,

a Rogów.. no cóż drugi dom... A jakie rzeczy sie tam działy;)


Jeszcze będą się działy ;-)

:ninja:


#40 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 20 styczeń 2008 - 08:54

chemik, jest na forum kilka osób z Białegostoku, a i ja mam niedaleko, także następny plener organizujemy na Podlasiu. Co Ty na to?

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych