Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

III Miniplener w Wawie 27 stycznia zakończony! :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 10:55

Co wy na to aby się jutro spotkać i zrobić kolejny plenerek? Niech chętni dadzą znać. Spotkamy się oczywiście rano żeby cały dzień wykorzystać. Gdzie? no jeszcze w sumie nie wiadomo :-D to zależy od nas. Wczoraj podczas wernisażu Tomka padły dwie propozycje - Wisła albo Kampinos.
Patrzyłem na prognoze pogody na http://meteo.icm.edu.pl/ - rano ma być kiepsko ( chmury i będzie lało ) ale koło południa ma się zrobić pięknie więc chyba warto :-)

aha - spotykamy się bez względu na pogodę ;-)

Z osób które będą to: Ja, BlueDun, Roby, Halina, Trzyipół. Ktoś jeszcze?

Aha, ja chyba nie będe miał neta ( musze wreszcie kupić router ) więc jak cos ustalicie prosze o kontakt tel ( może być SMS ) :-)

#2 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 11:05

Na niedzielę ładniejszą pogodę zapowiadają :er:, można nawet o wschód się pokusić :slonko:. Może jednak niedziela, padać nie będzie? Nie zrezygnowałbyś z tego liczenia, wezmę jakiś obiektyw, którego Ci nie pokazywałem :naughty:

#3 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 11:27

zrezygnowałbyś z tego liczenia, wezmę jakiś obiektyw, którego Ci nie pokazywałem


myślę ,że może zadziłać :mrgreen:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#4 Halina

Halina
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 11:31

Ja poproszę w niedzielę!!!!!! Okazało się, że w sobotę muszę jednak pracować :-x

#5 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 18 styczeń 2008 - 11:45

Ja też bym wolała niedzielę niestety w sobotę mam ekipę remontową na głowie :cry:

#6 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:26

OK, to niedziela niech będzie :-> ... zrobię tak - rano skoczę na łapanie ptaków a potem do was jakoś dołączę..? Tylko gdzie będziecie?

:ninja:


#7 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:39

Dzięki Dunadan za niedziele:) A co do miejsca to wybór pozostawiam bardziej doświadczonym. Roby ty na pewno masz plan 8-)
EOS 30D+...:)

#8 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:51

Roby ty na pewno masz plan

Pewnie ;-)
Są takie możliwości:
1. Jedziemy tam gdzie ostatnio, potem ew. do Kapmpinosu,
2. Jedziemy od razu do Kampinosu, na taką łąkę gdzie są na pewno dziki, choć nie zawsze się pokazują 9byliśmy tam na naszym administracyjnym plenerze), po drodze sa dwa miejsca fajne na robienie wschodu,
3. Jedziemy tam gdzie zaproponuje BlueDun, bo coś chciał nam pokazać.

Zależy też o której mielibyśmy się spotkać, jak dotarłby do nas Dun i do której mniej więcej chcemy być na plenerze.

#9 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 18 styczeń 2008 - 13:13

Nie wiem dokładnie gdzie byliście ostatnio ale ja jestem za miejscami do robienia wschodu;) I będę miała motywacje do rannego wstania bo u mnie ciężko czasami...
Jak na wschód to koło 6:30 pewnie? Tylko ma być pochmurno... chyba, że sie nie sprawdzi.
Albo opcja 3:) dostosuje się.
EOS 30D+...:)

#10 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 14:20

Kurczę, nie możecie poczekać do lutego ??? :evil:

Już nie mogę się doczekać kiedy skończy mi się to wygnanie (31.01) ;-)

Mam nadzieję, że plenery będą także na wiosnę i wreszcie będzie okazja się spotkać :-)

Miłej zabawy, ładnej pogody i wielu ciekawych ujęć (w tym także fauny)!!
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#11 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 14:43

korba, spoko, w lutym też się spotkamy i to nie raz. I w marcy, i w kwietniu tid... ;-)

Hmm, no to ja się do was dostosuję. Naprawdę chciałbym skoczyć na to obrączkowanie - już dwie akcje mnie minęły :-/ Potem jakoś dołączę do was ;-) tylko muszę wiedzieć gdzie jesteście :hihi: kurde, a tata mówił żeby sobie samochód kupił :roll:

:ninja:


#12 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 18:10

ja też raczej niedziela ,co do miejsca ja sie dostosuję , może kierunek kampinos , bo moje miejsca , są atrakcyjne , ale w tą pogodę to raczej wieeeelki survival :mrgreen: , ale jak są chętni to czemu nie .
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#13 zero8

zero8
  • Lokalizacja:
    Okolice Warszawy

Napisano 18 styczeń 2008 - 18:19

Na niedziele to tez sie skusze :-)
A co do ostatniego miejsca, to w Lomnej tez jezdza na quadach nad Wisla... :-/
Dołączona grafikaikon Action 12x50

#14 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 23:15

Nie wiem jak to zgrać. Jak pojedziemy do Kampinosu to Dunadan będzie miał kłopot by do nas dotrzeć i nas znaleźć.
Dunadan jak długo planujesz liczyć te ptaki, tzn. o której będziesz wolny?

#15 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 09:27

Dunadan, jak ty masz zaplanowane te obrączkowanie ? , moze bym pojechał zobaczyc i sie na coś przydał ?
potem razem byśmy dołączyli do kompanii :mrgreen:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#16 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 11:15

BlueDun, to bardzo ciekawa myśl... obrączkowanie trwa cały dzień, myślę że ze 2 godziny by wystarczyło... z drugiej strony... zaczynam sie zastanawiać czy jest sens się tak rozdrabniać, :hmmm:

A co powiecie na to że za tydzień zrobimy jeszcze jeden plenerek? :mrgreen: i ja na nim bedę? W sumie to nie było jeszcze pleneru w Kampinosie poza tym pierwszym. Za tydzień możnaby skoczyć nad Zalew Zegrzyński np.

Po prostu to obrączkowanie jest dla mnie ważne ( można się bardzo wiele nauczyć ) a już ominąłem dwie akcje :-/

:ninja:


#17 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 12:20

Jak jutro bedzie taka pogoda jak dziś to chyba wiele nie poplenerujemy. Ranek ma być bez opadów, ale potem znowu zapowiadają deszcz. Zastanawiam się czy nie przełożyć pleneru na przyszły tydzień, chyba, że z rana pojedzie się na jakieś 3 godzinki. Wschód i coś w Kampinosie.

#18 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 12:24

Roby, no faktycznie pogoda tragiczna - dobrze że dziś nie zrobiliśmy spotkania :hihi:

:ninja:


#19 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 13:32

ja teraz musze sie ztlenić , "obowiązki rodzinne " :mrgreen:

ale jak mamy sie fajdac w błocie to niech chociaż słoneczko swieci , a to raczej nie bardzo , jak nie ma plenerku to jadę z Dunadanem na obrączkowanie , mysle ,że na siłę nie ma co , lepiej o tydzień przełożyć. mz oczywiście :roll:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#20 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2008 - 13:41

Nie no, ale przecież co wam szkodzi spoitkac się jutro beze mnie a za tydzień ze mną? ;-) pamiętajcie że im częściej się wychodzi w plener tym większa szansa na coś ciekawego ;-)
A jednocześnie nie chcę aby to przeze mnie plener się nie odbył ;-) chyba że odpuszczacie ze względu na pogodę. :mrgreen:

:ninja:






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych